piątek, 11 listopada 2011

Winiarowe pizzerinki

Jesteśmy tak zabiegani, że czasami brakuje nam czasu na domowe gotowanie. Dlatego chętnie sięgamy po produkty, które choć trochę ułatwiają nam życie. W taki właśnie sposób trafiliśmy na "Pomysł na... PIZZERINKI" Winiar.
Sprawdziliśmy i zasmakowaliśmy!


Najbardziej obawiałam się ciasta, bo - być może w przeciwieństwie do innych - miewam problemy z ciastem na pizzę. Jednak przepis Winiar okazał się bezbłędny. Opakowanie zawiera mieszankę intensywnie pachnącą drożdżami. Dodałam do niej 2 szklanki mąki i oliwę z oliwek. Następnie przez jakiś czas wyrabiałam masę, jednak nie kosztowało mnie to zbyt wiele wysiłku, za co byłam niezmiernie wdzięczna.
Ciasto pozostawiłam do wyrośnięcia i przygotowałam pozostałe składniki wedle uznania. Przygotowałam także sos pomidorowy z bazy dołączonej do opakowania.Z przepisu wyszły 4 spore pizzerinki. Danie syte i smaczne. Przyrządzić można je według własnego smaku z ulubionymi dodatkami. A przy tym ile zabawy we dwoje :)))))

SMACZNEGO! :)

1 komentarz:

  1. No proszę, myślałam, że to kolejny zabieg grafików w reklamie, ale one naprawdę pięknie wyrosły, i wyglądają smakowicie :)

    OdpowiedzUsuń